Hakkımızda

7/24 LOJİSTİK HİZMETLERİ

KAVA TRANS 1997 yılında faaliyete geçmiş olup 2005 yılının nisan ayı itibariyle ÇOBAN DIŞ TİCARET A.Ş. ile tenteli 13.60 metre tırlarımız ve oto transportlarımız ile Kara nakliyesinde tüm Avrupa’ya, Havayolu taşımacılığında ise tüm Dünya havalimanlarına hızlı, güvenli ve konforlu taşımacılığı ilke edinmiştir.

ÇOBAN DIŞ TİCARET A.Ş olarak Asya ve Avrupa bölgelerine ithalat ve ihracat işlemleri ve operasyonlarında üstün lojistik hizmet sağlamaktayız.

Optimum transit süreler ve maliyet avantajıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Firmamız tenteli, firigo, lowbed, gabari dışı ve proje taşımacılığı alanında profesyonelliğe sahip eğitimli kadromuz ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı temin ediyoruz. Zaman sahip olduğumuz en değerli hazinemizdir. Bu esas ile taşımalarımızı ve hizmetlerimizi en kolay, seri ve sorunsuz hale getirebilmek amacıyla çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Depolama gümrükleme ara nakliye iletişim ve evrakların eksiksiz seri iletilmesi zaman kaybının meydana geldiği kilit noktalardır. Bu noktalarda yaşanılan sorunları Dünya’nın her noktasında kurulu olan yurt dışı temsilciliklerimizle direkt bağlı olan ON-LINE haberleşme ağımız ile minimuma indirdiğimize inanıyoruz…

Dünya’nın tüm Ülkelerinde Kurulu bulunan temsilciliklerimiz ve Profesyonel iş gücümüz ile Nakliye sektörünün yüklenmiş olduğu tüm sorumlulukların bilincindeyiz. Bu bilinç ile Portföyümüze sizleri de katmak isteriz.

İyi kuruluşlar, İyi lojistik ile çalışır